Jegyvásárlás

Program


Zerkovitz-Topolcsányi: Orfeum hercegnő

Zerkovitz-Topolcsányi: Orfeum hercegnő

ORFEUM HERCEGNŐ - ORSZÁGOS PREMIER III.
Zenés operettkomédia két részben – pezsgő humor, pesti romantika, örök dallamok!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. február 28. szombat, 15:00

Mi történik, ha egy legendás pesti primadonna, aki már rég maga mögött hagyta a rivaldafényt, váratlanul visszatér – és a főváros kifordul önmagából?

A válasz: ORFEUM HERCEGNŐ – a Mosoly Muzsika Produkció harmadik országos bemutatója.
Egy vadonatúj magyar operett, amely a Royal Orfeum csillogó világába repít vissza, ahol a szerelem illata keveredik a pezsgő buborékaival, és minden sarkon egy sláger leselkedik.

Alfonza, az egykori ünnepelt primadonna, a vidéki kúria csendes gazdaságában éli életét – egészen addig, míg a sors vissza nem sodorja a pesti éjszaka pezsgő, fényes forgatagába. És ha már ott van – meghódít férfiszíveket, felborít szerelmi viszonyokat, és útjára indít egy bűbájos fiatal szerelmet… És ha ez nem lenne elég, Zerkovitz Béla is megérkezik – ahogy csak ő tud: dalban, humorban, zsenialitásban.

Csendülnek a legismertebb Zerkovitz-slágerek – frissen, élőn, új köntösben:
Éjjel az omnibusz tetején • Mi muzsikus lelkek, mi bohém fiúk • Asszonykám, adj egy kis kimenőt • Los Angeles ( A csókos Pest ) • Kár itt minden dumáért – és még sok meglepetés!

SZEREPLŐK:
NAGY IBOLYA – Déryné-díjas operettprimadonna, a Dankó Rádió alapító műsorvezetője
CSENGERI ATTILA – eMeRTon-díjas színész, Az Operaház Fantomja címszereplője,

Valamint hármas szereposztásban: PACSKÓ DORKA – a Madách Színház művésze, musical és operett színésznő, szubrett/ UNGER VANDA – tüneményes színésznő, szubrett / BÉKÁNY CSENGE – opera- és operettszubrett.
KOVÁCS SZILÁRD – táncos-komikus, az Operettszínház és a Madách Színház vendégművésze

Történet: Topolcsányi Laura
Zene: Zerkovitz Béla örök dallamai

A Mosoly Muzsika Produkció harmadik országos bemutatója!
Társulatunk célja, hogy új magyar operettekkel írjuk tovább azt a történetet, amit Lehár, Kálmán és Zerkovitz elkezdtek.
Mert hisszük: az operett nem csak a múlt! A mosoly, a zene, és a könnyed elegancia nem megy ki a divatból.

SZLOGENÜNK:
ORFEUM HERCEGNŐ – a pesti éjszaka új csillaga.
Egy este – ami örökre megmarad.

 

Ajánlatunk


A Müpa immár tizennegyedik alkalommal rendezi meg a cimbalom és a tárogató lehetőségeit reflektorfénybe állító koncertjét. Az újdonságokra, meglepetésekre kíváncsi közönség idén sem fog csalódni, ugyanis négy, a saját műfajában kiemelkedően sikeres cimbalmos szólista lép majd a színpadra.

Miután a kétezres években meghódította az R’n’B világát – amit 14 Grammy-jelölés és egy Billboard Top 10-listás album is jelzett –, Ledisi mára a jazz egén is tündöklő csillaggá vált.

„Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél.” Ezen a szerzői esten Binder Károly olyan kitűnő muzsikusokkal eleveníti fel alkotói pályája legjelentősebb állomásait, akikkel – mint a Jókai Mórtól vett idézet is utal rá – a fűszálak hegyétől indult.

Ajánló


A Magyar Állami Népi Együttes Csodaváró betlehemese időnként bohókás, máskor lélekmelengető pillanatokon keresztül számlál vissza Jézus születésének éjszakájáig.

Mi történik, ha Mozart operájának hőseit nem énekesek, hanem finoman megmunkált marionettfigurák jelenítik meg a színpadon? A Salzburgi Marionettszínház produkciója…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!