Jegyvásárlás

Programm


Simon & Garfunkel dalok // DanMark duó
4

Simon & Garfunkel dalok // DanMark duó

A DanMark duó, azaz Bubnó Márk és Siptár Dániel középiskolai osztálytársak voltak és 1997 óta (a 28. évben járunk!) játsszák az ikonikus amerikai énekes-dalszerző páros, Paul Simon és Art Garfunkel dalait.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: 2025. April 4. Freitag, 19:00


The Sound of Silence, Mrs.Robinson, Bridge Over Troubled Water, Cecilia… 

Simon & Garfunkel dalok este héttől tízig az ISON-ban, Bubnó Márk és Siptár Dániel előadásában két gitárral és sok humorral. 
 
A DanMark duó, azaz Bubnó Márk és Siptár Dániel középiskolai osztálytársak voltak és 1997 óta (a 28. évben járunk!) játsszák az ikonikus amerikai énekes-dalszerző páros, Paul Simon és Art Garfunkel dalait.
 
A hosszú évek során játszottak már külföldi aluljárókban autentikus utcazenészként, felléptek sok itthoni kocsmában, kávézóban, alternatív koncerthelyszínen és 2021 óta rendszeres előadói Erzsébetváros új közösségi terének, az ISON-nak is.
 
Jegyár: 2500 Ft 
Támogatói jegy: 4000 Ft 
 
 Bubnó Márk - gitár, ének Siptár Dániel - gitár, ének

Unser Angebot


A legendás szaxofonos, a spirituális jazz megalkotója, John Coltrane előtt tiszteleg a zenész születésének 100. évfordulójára összeállt alkalmi supergroup, hogy – a rangidős Joe Lovano szaxofonos szavaival élve – Coltrane kompozíciói előtt tisztelegve, az ő szellemében fedezzék fel és fejezzék ki önmagukat.

Veronica Swift második alkalommal érkezik a Müpába, és több nemes hagyományt is felidéz majd a JazzTime nyitókoncertjén.

A Magyar Állami Népi Együttes Csodaváró betlehemese időnként bohókás, máskor lélekmelengető pillanatokon keresztül számlál vissza Jézus születésének éjszakájáig.

Angebote


A produkciók koncepciója kiforrott - ám a Ring az elmúlt években a konstans elképzelés keretein belül megfiatalodott, részleteiben újjászületett. Állandó…

A MET 2025-2026-os évadának kortárs újdonsága a művészettörténet alighanem leghíresebb festő házaspárját, Frida Kahlót és Diego Riverát állítja a középpontba.

„Elérkezett a vége (…), ahonnét nincsen tovább, vagyis van, de az már csak és kizárólag az úgynevezett szomorúlefelé…”

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!