Jegyvásárlás

Program


"T" - Utolsó előadás!

"T" - Utolsó előadás!

Egy huszonéves srác mesél az életéről, s közben fel-feltűnnek a környezetéből, kapcsolataiból villanások: kapaszkodások, vonzódások és taszítások.
Megfelelés vagy éppen nem-megfelelés?
Mennyivel jobb rendet rakni a fejünkben, mint megpróbálni elpusztítani minden ott találhatót?

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. április 1. hétfő, 19:00

T – Utolsó előadás

Nem találod a helyed?
Nem tudod, mit kezdj magaddal?
Nincsenek céljaid?
Alkalmatlan vagy az emberi kapcsolatokra?
Másmilyen vagy mint a többiek?
Vagy éppen hogy átlagos?
Ne aggódj, nem vagy egyedül!
Főhősünk bármelyikünk lehet, és mégis valaki.
Egyedi és általános. Ahogy a problémái is azok. Egy huszonéves srác mesél az életéről, s közben fel-feltűnnek a környezetéből, kapcsolataiból villanások: kapaszkodások, vonzódások és taszítások.
Megfelelés vagy éppen nem-megfelelés?
Mennyivel jobb rendet rakni a fejünkben, mint megpróbálni elpusztítani minden ott találhatót?

Hősünk gondolkodik, érez, leporol, kiürít, helyrerak, kitisztít, rendszerez. Rájön, hogy nem mondhatja meg neki más, hogy mit kezdjen az életével. Nem élheti más elképzelését. De mindeközben mit tehet a másik? Aki mindezt végignézi, hallgatja, éli.

Tehet-e bármit? A külvilág: a tanárnő, a barátnő, a nővér részese lehet-e egy önmagával bajban levő ember útkeresésének.
Miként vagyunk képesek fogódzót találni ebben az őrült centrifugális körforgásban?
Honnan tudhatjuk meg, mit is akarunk igazából kezdeni önmagunkkal?
Van-e bármilyen bizonyosság?

Szereplők:
Tóth János Gergely
Tőkés Nikoletta

Dramaturg: Gyulay Eszter

Rendező: SCHERER PÉTER

Az előadás után közönségtalálkozó Scherer Péter vezetésével!

Ajánlatunk


A Leonard Cohen-dalcímről elnevezett francia-brazil kamarazenei duó először lép fel Magyarországon – műfajokon átívelő repertoárjuk és intim, atmoszférikus hangzásviláguk pedig minden bizonnyal emlékezetessé teszi bemutatkozásukat.

Sokféleképpen lehet tisztelegni a száz éve született Miles Davis emléke előtt, de kevesen mondhatják el magukról, hogy testközelből élték át a Miles-varázst, és a játszótársaként kaptak tőle örök érvényű útravalót.

Vannak vidékek, ahol vers és dal elválaszthatatlanul összefonódik. A Kaláka együttes és Bogdán Zsolt közös estje tisztelgés a kiemelkedő jelentőségű költő, Kányádi Sándor világa előtt.

Ajánló


Mozart csillapíthatatlanul szerelmes volt az életbe. Jöhetett minden, ami „bűnös”: bor, kártya, biliárd. Szenvedélye a zenei ornamentikákban is kifejeződött: burjánzó…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!